Mountain Board Boardzilla

Od dzisiaj i Ty możesz pokonywać ulice i bezdroża miast na nowym, najmniejszym pojeździe od EV4. Pomimo że rozmiarami różni się od innych naszych pojazdów to możliwościami i aparycją może stanąć do każdej rywalalizacji.

Jeżeli poszukujesz pojazdu do zadań specjalnych który swoim wyglądem będzie wykręcał przechodniom głowy, a dzięki możliwościom dowiezie Cię szybciej i przyjemniej gdziekolwiek chcesz, już dalej nie musisz szukać. Boardzilla jest takim pojazdem.

Elektryczny Mountain Board z systemem przechylania EV4, niesamowitą mocą przyspieszenia oraz niepowtarzalną konstrukcją zawieszenia już jest gotowy i czeka na Ciebie. Zastosowaliśmy kompontenty najlepszych producentów które w połączeniu z naszymi rozwiązaniami dają niesamowite rezultaty. Zasięg maksymalny to około 40 km więc pojazd jest świetnym zamiennikiem dla codziennych środków transportu.

Oprócz zastosowania w codziennym przemieszaniu się po mieście, Boardzilla daje też ogromą radość na lekkim terenie. Wycieczki w leśnym terenie też nie staną na przeszkodzie. Z EV4 Mountain-Boardem dojedziesz gdzie zechcesz.

Dane techniczne


Specyfikacja Techniczna pojazdu EV4 Mountain Board

Napęd: 2x silnik 2500W
Akumulator: Li-Ion 36 V, 13 Ah
Szerokość: 26 cm
Długość: 117 cm
Waga: 15 kg
Zasięg: 20-40 km
Prędkość max. 40 km/h
Zawieszeniez systemem przechylania
Opony: TRAMPA 8"
Przełożenie: Koła zębate na pasku
Konstrukcja z aluminium lotniczego
Kolory

Używamy kolorów fluorescencyjnych nie tylko dlatego, że wyglądają dobrze, ale także dlatego, że zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Kolorowe powierzchnie są lakierowane proszkowo, co zmniejsza ryzyko zadrapania, odprysków, korozji oraz blaknięcia.


Uwaga: rzeczywiste kolory produktów mogą się różnić od kolorów wyświetlanych na monitorze.

Galeria zdjęć
Dołącz do nas