Opis

Ev4 Mountain Cart nowy pojazd dla każdego!

Płynąc na fali popularności naszych produktów zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnego, jeszcze bardziej dostępnego dla osób z niepełnosprawnością którzy lubią podróże w naturalnym trudnym terenie. Nasz poprzednie pojazdy znajdują zastosowanie dla osób w każdym wieku i o każdym zawodzie więc normalnym dla nas było postawić kolejny krok. Wysłuchaliśmy potrzeb naszych klienów i dlatego powstał właśnie Mountain Cart.

Mountain Cart jest pierwszym pojazdem ze stajni EV4 który nie posiada systemu przechylania. Został zaprojektowany od podstaw, wzięliśmy za cel uproszczenie pojazdu tak aby było dostępny dla osób z niepełnosprawnościami. Konstrukcja umożliwia wszystkim eksplorację nowych wcześnie nie dostępnych miejsc dla innych pojazdów elektrycznych.

Skonstruowany został tak by środek ciężkości był jak najniżej, umożliwiając zajęcie miejsca w pojeździe bezpośrednio z wózka inwalidzkiego. Siedzisko może zostać wyregulowane dla wygody użytkowania. Pojazd jest zaopatrzony w przednią półkę.

Mountain Cart jeździ na 20 calowych kołach KENDA (20 x 2.125), jest wyposażony w regulowane siedzenie oraz rowerowe amortyzatory DNM dzięki czemu jazda nim jest bardzo komfortowa nawet w terenie. Udźwig przedniej półki to około 20 kg więc możliwości transportowe są duże. Silniki znajdują się w piastach tylnych kół i generują moc do 3kW.

Baterie są zlokalizowane w szufladzie pod przednią półką co daje do nich bardzo szybki dostęp. Wymiana baterii jest bardzo łatwa i szybka, wykonuje się ją w 3 prostych krokach.

Dane techniczne


EV4 Mountain Cart

Napęd: 2x silnik 1500 W (Direct Drive)
Akumulatory: Li-Ion 36 V, 2x 24 Ah
Hamulce: hydrauliczne tarczowe
Szerokość: 99 cm
Długość: 160 cm
Wysokość: 145 cm
Waga: 85 kg z akumulatorem
Zasięg: 40-60 km
Prędkość max. 40 km/h
Zawieszenie: 4 amortyzatory rowerowe
Opony: KENDA 20x2.35
Rama: aluminium, nitowana
Wahacze: stalowe, spawane

Kolory

Używamy kolorów fluorescencyjnych nie tylko dlatego, że wyglądają dobrze, ale także dlatego, że zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Kolorowe powierzchnie są lakierowane proszkowo, co zmniejsza ryzyko zadrapania, odprysków, korozji oraz blaknięcia.


Uwaga: rzeczywiste kolory produktów mogą się różnić od kolorów wyświetlanych na monitorze.

Galeria zdjęć
Galeria filmów
Dołącz do nas