EV4 Gremlin

EV4 Gremlin to składany mini skuter zaprojektowany tak, aby zmieścić się w bagażniku samochodu. Pojazd ma system przechylania, który pozwala kierowcy przechylać się w zakrętach i jest wyposażony w bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 350W zasilany trzema akumulatorami żelowymi (12V) powszechnie stosowanymi w motocyklach (rozmiar: 151 x 98 x 94(98) mm). Zasięg skutera to 30 km przy maksymalnej prędkości 25 km/h. Może być również zasilany przez akumulator Li-Ion zwiększający jego zasięg do 40 km.

EV4 Gremlin jest dostępny w dwóch wersjach: zmontowanej i KIT do samodzielnego montażu. Wersja KIT nie zawiera akumulatorów, ale można je zamówić osobno. Jeśli lubisz majsterkowanie lub chcesz zaoszczędzić na wysyłce, ten KIT jest zdecydowanie dla Ciebie. Wszystkie części, które są trudne w montażu, wymagają nitowania, spawania lub klejenia są wstępnie zmontowane. Budowa własnego Gremlina będzie bardzo przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Dane techniczne

EV4 GREMLIN

Napęd: silnik bezszczotkowy 350W

Akumulator: Li-Ion 36 V, 13 Ah

Hamulec: tylny, tarczowy

Szerokość: 48 cm (kierownica 60 cm)

Długość: 111 cm

Wysokość: 114 cm

Długość (po złożeniu): 120 cm

Wysokość (po złożeniu): 68 cm

Waga: 27 kg z akumulatorem,

24,5 kg bez akumulatora

Zasięg: 30 km

Prędkość: maks. 25 km/h

Opony przednie: 4.10/3.50-4

Opona tylna: 16 x 1.75

System przechylania mechaniczny

Rama z lotniczego aluminium

Siedzenie z regulacją wysokości

Kolory

Używamy kolorów fluorescencyjnych nie tylko dlatego, że wyglądają dobrze, ale także dlatego, że zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Kolorowe powierzchnie są lakierowane proszkowo, co zmniejsza ryzyko zadrapania, odprysków, korozji oraz blaknięcia. Istnieje możliwość zamówienia EV4 w dowolnym kolorze z palety RAL, ale należy wziąć pod uwagę, że może to wpłynąć na cenę oraz wydłuży okres oczekiwania. Uwaga: rzeczywiste kolory produktów mogą się różnić od kolorów wyświetlanych na monitorze.

Akcesoria

Pozostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się w sprawie wyceny pojazdu.

Wybierz pojazd, który Cię interesuje:

Galeria zdjęć
Galeria filmów
Dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji: Polityka Prywatności Akceptuję