Przedstawiamy EV4 Semi-Recumbent!

Ta wersja EV4 została stworzona z myślą o klientach, którzy lubią dłuższe podróże i wyjątkowy komfort. Rower ma takie same wyposażenie jak EV4 Bike: elektryczny silnik wspomagający, hydrauliczne hamulce tarczowe, system przechyłu z regulowanym zawieszeniem pneumatycznym, ale jednocześnie bardzo się od niego różni. EV4 Semi-Recumbent jest wyposażony w przedni i tylny bagażnik w standardzie. Przedni bagażnik jest większy i wytrzyma obciążenie 20 kg. Akumulator można zdemontować i łatwo go wymienić. W przeciwieństwie do EV4 Bike nie potrzebuje podpórki - będzie stał, lekko przechylony, sam z siebie. Pojazd ma w pełni regulowane siedzenie, które pasuje do każdego rowerzysty. Regulować można zarówno odległość do pedałów jak i pochylenie siedziska bez użycia narzędzi. EV4 Semi-Recumbent ma mniejszy opór powietrza dzięki obniżonej pozycji siedzenia i nisko osadzony środek ciężkości. To zdecydowanie najwygodniejszy pojazd z rodziny EV4 - czysta radość z jazdy!

Dane techniczne

EV4 SEMI-RECUMBENT

Napęd: silnik bezszczotkowy 250W

Akumulator: wyjmowany Li-Ion 36 V, 13 Ah

Hamulce: hydrauliczne, tarczowe

Szerokość: 90 cm

Długość: 190 cm

Wysokość: 120 cm (kierownica), 130 cm (siedzenie)

Waga: 47 kg z akumulatorem

Zasięg: 30-80 km

Prędkość: maks. 25 km/h ze wspomaganiem

Zawieszenie: 2 amortyzatory rowerowe

Opony: 20 x 1.95

Przełożenie Shimano 7-biegowe

System przechylania mechaniczny

Rama z lotniczego aluminium

Regulowane siedzenie

Pozostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się w sprawie wyceny pojazdu.

Wybierz pojazd, który Cię interesuje:

Kolory

Używamy kolorów fluorescencyjnych nie tylko dlatego, że wyglądają dobrze, ale także dlatego, że zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Kolorowe powierzchnie są lakierowane proszkowo, co zmniejsza ryzyko zadrapania, odprysków, korozji oraz blaknięcia. Istnieje możliwość zamówienia EV4 w dowolnym kolorze z palety RAL, ale należy wziąć pod uwagę, że może to wpłynąć na cenę oraz wydłuży okres oczekiwania. Uwaga: rzeczywiste kolory produktów mogą się różnić od kolorów wyświetlanych na monitorze.

Galeria zdjęć
Galeria filmów
Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji: Polityka Prywatności Akceptuję