Boardzilla - City Board

Od dzisiaj i Ty możesz pokonywać ulice i bezdroża miast na nowym, najmniejszym pojeździe od EV4. Pomimo że rozmiarami różni się od innych naszych pojazdów to możliwościami i aparycją może stanąć do każdej rywalalizacji.

Jeżeli poszukujesz pojazdu do zadań specjalnych który swoim wyglądem będzie wykręcał przechodniom głowy, a dzięki możliwościom dowiezie Cię szybciej i przyjemniej gdziekolwiek chcesz, już dalej nie musisz szukać. Boardzilla jest takim pojazdem.

Elektryczny City Board z systemem przechylania EV4, niesamowitą mocą przyspieszenia oraz niepowtarzalną konstrukcją zawieszenia już jest gotowy i czeka na Ciebie. Zastosowaliśmy kompontenty najlepszych producentów które w połączeniu z naszymi rozwiązaniami dają niesamowite rezultaty. Zasięg maksymalny to około 40 km więc pojazd jest świetnym zamiennikiem dla codziennych środków transportu.

Oprócz zastosowania w codziennym przemieszaniu się po mieście, Boardzilla daje też ogromą radość na lekkim terenie. Wycieczki w leśnym terenie też nie staną na przeszkodzie. Z EV4 City Boardem dojedziesz gdzie zechcesz.

Dane techniczne

EV4 City Board

Napęd: 2x silnik 2500W

Akumulator: Li-Ion 36 V, 13 Ah

Szerokość: 26 cm

Długość: 117 cm

Waga: 15 kg

Zasięg: 20-40 km

Prędkość max. 40 km/h

Zawieszeniez systemem przechylania

Opony: 8"

Przełożenie: Koła zębate na pasku

Konstrukcja z aluminium lotniczego

Pozostaw nam swój kontakt. Odezwiemy się w sprawie wyceny pojazdu.

Wybierz pojazd, który Cię interesuje:

Kolory

Używamy kolorów fluorescencyjnych nie tylko dlatego, że wyglądają dobrze, ale także dlatego, że zwiększają widoczność i bezpieczeństwo. Kolorowe powierzchnie są lakierowane proszkowo, co zmniejsza ryzyko zadrapania, odprysków, korozji oraz blaknięcia. Istnieje możliwość zamówienia EV4 w dowolnym kolorze z palety RAL, ale należy wziąć pod uwagę, że może to wpłynąć na cenę oraz wydłuży okres oczekiwania. Uwaga: rzeczywiste kolory produktów mogą się różnić od kolorów wyświetlanych na monitorze.

Galeria zdjęć
Galeria filmów
Dołącz do nas
Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji: Polityka Prywatności Akceptuję